Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Prázdniny v termálech u Balatonu

PANNONHALMA (UNESCO) • TIHÁNI • ZALAKAROS • KEZSTHELY • TAPOLCA • VESZPRÉM

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 4% ze základní ceny do 28.2.2018, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2018 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2018 a po 1.9.2018. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1200
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
lůžko dospělý přistýlka dítě 2-6 let přistýlka dítě 6-14 let přistýlka dospělý
termín polopenze polopenze polopenze polopenze
23.08.2018- 26.08.2018 6 990,- 3 990,- 5 490,- 6 200,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

V brzkých ranních hodinách odjedeme z Brna, Břeclavi a Bratislavy, svoz z Prahy (další nástupní místa Žďár nad Sázavou 250 Kč, Jihlava 250 kč, Velké Meziříčí 250 Kč, Velká Bíteš 150 Kč Uherské Hradiště 300 Kč, Veselí nad Moravou 250 Kč, Strážnice 250 Kč, Hodonín 250 Kč, Břeclav 250 Kč Zlín 350 Kč, Kroměříž 350 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 200 Kč, Vyškov 150 Kč) přes Slovensko do Maďarska. Nejdříve navštívíme svatostánek všech Maďarů – 1.000 let staré benediktinské opatství Pannonhalma (UNESCO). Jeho součástí je i unikátní knihovna s 360.000 svazky. K jeho 1.000letému výročí sem zavítal i papež Jan Pavel II. Po příjezdu k jezeru Balaton se zastavíme na poloostrově Tiháni se stejnojmenným městečkem. Poloostrov je unikátní přírodní rezervací se skanzenem maďarské lidové architektury, má své vlastní vnitřní jezero a nabízí krásné pohledy na Balaton. Projdeme se uličkami pitoreskního městečka se stánky a obchůdky, ve kterých nabízí keramiku, koření, svazky papriky, víno i pálenku. Navečer dojedeme do místa našeho ubytování v termálních lázních Zalakaros a ubytujeme se v hotelu 3*, který je přímo spojen s termálním areálem v jednom z nejmladších maďarských lázeňských středisek, jehož 85–99 °C horké vody byly “objeveny” během průzkumů ropných ložisek. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a mají ze všech maďarských lázeňských vod nejvyšší obsah fluoru. Koupání, nocleh.

2. den

Celodenní relaxace v termálních lázních a odpočinek v lázeňském parku. V ceně je zahrnuta vstupenka do lázeňského
areálu Gránit (2 léčebné bazény o teplotě 34–36 °C, 1 termální bazén o teplotě 28–32 °C, relax zóny s lehátky, zapůjčení županu), venkovní bazény a koupaliště na ploše více než 10hektarového parku – bazény s termální vodou (sportovní,
rodinný, dětský), bazén pro nejmenší, bazén s umělým vlnobitím, plavecký bazén 50 m, komplex toboganů a skluzavek. Možnost připlacení vstupu do zážitkové části (cca 5 €) – krytá část – bazén s 10 druhy vodních atrakcí, multifunkční bazén
s atrakcemi, krytý dětský bazén, tobogany, prostory k odpočinku, parní kabina a sauny – finská, aroma a světelno-terapeutická sauna), venkovní část – rekreační bazén s perličkovou lázní, skotskou sprchou, vodními chrliči a toboganem, hydro- masážní bazén, dětský bazén, lehátka. Medical-Wellness ošetření – za příplatek. Večeře formou bufetu.

3. den:

Po snídani mohou zájemci odjet do „hlavního města“ Balatonu – Keszthely. Městu vévodí třetí největší zámek v Maďarsku, pompézní neorokokový palác Festeticsů se 101 pokoji, krásnými interiéry, nádhernou brankou a barokní věží, který uchovává ve své knihovně přes 86.000 cenných svazků. Po prohlídce zámku odjedeme zpět do termálních lázní Zalakaros, koupání a relaxace. Po večeři zajedeme na ochutnávku vín do vesnice Garaboncz. Pozdní návrat na ubytování.

4. den:

Po snídani pojedeme za netradičním zážitkem do jezerní jeskyně v Tapolci. Jeskyně byla objevena při kopání studny v roce 1902 a její třípodlažní systém je částečně zatopen 19 °C vodou pocházející z pramenů zdejšího krasu. V tomto pohádkovém podzemí můžeme jednotlivými komorami projíždět loďkou a díky průzračné vodě uvidíme i zatopené vstupy do dalších prostor. Můžeme se také projít k vodnímu mlýnu u romantického jezera Malom nebo se projít obchodní zónou lemovanou kavárnami v městečku. Cestou domů se ještě zastavíme ve Veszprému. Podle legendy bylo město, stejně jako Řím, založeno na sedmi pahorcích. Hradnímu vrchu na dolomitovém skalisku, který je pokládán za muzeum barokní architektury, dominuje katedrála sv. Michala – tradiční místo korunovace uherských královen. Z terasy na vyhlídkové baště zdejšího hradu je vidět překrásné panorama údolí potoka Séd a vrcholky pohoří Bakony. Návrat do Brna ve večerních hodinách, do Prahy v nočních hodinách.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem
• 3× ubytování ve 2lůžkových pokojích s přísluš.
• 3× polopenzi (švédský stůl)
• 3 denní vstup do termálních lázní Zalakaros
a zapůjčení županu
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1.200 Kč
• ochutnávka vín v Garaboncz cca 10 €
• pobytová taxa v hotelu cca 5 €/os./pobyt

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Video